Detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

Bengisu Esra Uslu

Esra Uslu Kimdir?

Ankara’da doğdum ve büyüdüm.
Sevgiyi, merhameti, fedakarlığı ve kazandığım pek çok erdemi geliştirmemi sağlayan kalabalık ve neşeli bir ailede yetiştim. Kadim bilgilere meraklı ve şifacı genetiğinden beslenen bir ailem olması bu yönde en büyük şansım oldu. Kendimi bildim bileli ailemin ilgi alanları standardın biraz dışındaydı. Küçükken çok da farkında olmadığım bu durumlar büyüdükçe kadim bilgileri ayırt etmeme ve kıymetini anlamama vesile oldu.

Üniversite eğitimimi bilgisayar mühendisi olarak tamamlayıp meslek hayatına başladığımda ailem de biyoenerji, fitoterapi, hirudo terapi, kupa terapi, regresyon, sezgisel koku, şifalı taşlar ve daha birçok alana ilgi duymuş ve yönelmişti. Onlardaki farklılık ve evreni anlamada kat ettikleri yol benim kat ettiğimden fazlaydı😄

Bir süre meslekte çalıştıktan sonra sevgili oğlumun dünyaya gelmesiyle, hayatımda sezgisel anlamda sıçrama yaşadığım bir dönem deneyimledim. Hislerim çok değişmiş ancak eğitilmemişti. Kendimi tanımakta, anlamakta oldukça zorlandığım bu süreçte ThetaHealing mucize gibi hayatıma girdi.
Geçmişimden aşina olduğum tekniklerin derlenip toparlanmış hali gibiydi; bütüncül ve sevgi dolu💕
Eğitimlerimi almaya ve en yakın sevdiklerime seanslar yapmaya başladım. Kanserden, egzamaya, alerjiye, depresyona, bel fıtığına, bilgisayar bağımlılığından anksiyeteye kadar pek çok konuda şifaya tanıklık etme fırsatım oldu. Yardım etme ve çözüm üretme isteğim hep çok yüksekti.

Tanıştığım bu yolun saflığı ve güzelliği beni öyle büyüledi ki; içimde hayat amacımı bulduğumu söyleyen o kuvvetli his sayesinde çalışmalarımı daha sıkı tutmaya başladım. Bir olay vuku bulmadan tüm evren onu çeşitli vesilelerle destekler. Ben de tüm acı-tatlı vesilelerime minnettarım💕

İyi ki bu mucize döneme şahit oldum! Thetahealing yanı sıra başka pek çok şifa tekniği öğrenerek yeteneklerimi ilerlettim ve hala bu yolda heyecanla yürüyorum. Şimdi Güneş Akademi’de yeni sezgisel arkadaşlarımızın yetişmesine ve şifaya tanık olmalarına vesile oluyorum. Yollarımı eğitime ve bilgeliğe açan; sayısız vesile ile bu ilimlerde ilerlememi sağlayan Yüce Yaradan’a binlerce şükür!