Detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için formu doldurun, biz sizi arayalım.

*Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü şahıslar ile paylaşmayız.

  • Bireysel Seanslar
  • ThetaHealing® Eğitimleri

ThetaHealing® Nedir?

ThetaHealing® yapılan özel meditasyonla beyni Theta beyin dalgasına geçmesiyle uygulanan bir şifa tekniğidir. ThetaHealing® Kızılderili asıllı bir Amerikalı olan Vianna Stibal tarafından geliştirilmiştir. Vianna hızla ilerlemekte olan kemik kanserinin şifasına tanık olmuş ve iyileşmiş; 40 yılı aşkın sürede tekniği geliştirerek bugün uyguladığımız halini vermiştir. Bu sürede binlerce insana şifa çalışmaları yapmış ve mucizevi neticelere şahit olmuştur. Bir ThetaHealing® Uygulayıcısı ile çalışarak fiziksel, ruhsal ve zihinsel sağlığa kavuşmak mümkündür.

Bizler her düşüncemiz ve söylediğimiz her kelime ile geleceğimizi belirleyen; güçlü, yaratıcı varlıklarız. Bu dünyada, yaydığımız her enerjinin bizim üzerinde etkisi vardır. Tıpkı bir radyo frekansı gibi, bilinçaltımız da sürekli yayın yapar ve burada olan sevgi, korku, kızgınlıkla vb. ile uyumlu insanlar, olaylar çekerek olaylar deneyimlememizi sağlar. Biliçaltındaki olumsuz kayıtlardan özgürleşmek içinden çıkılamayan döngülerden Theta şifası yaratıcı ile yapılan odaklanmış dua ile fiziksel, psikolojik ve spritüel şifa sağlayan bir meditasyon çalışmasıdır. Teknik ismini beynin kullandığı 5 farklı frekansta yayın yapan dalgalardan biri olan (alfa, delta, theta, gama, beta) Theta beyin dalgasından alır.

Beyin dalgalarımız sürekli yayın halindedir. Yaşadığımız her olay, durum ve çevremizdeki kişiler bizden yayılan dalgalarla ı bir mıknatıs gibi hayatımıza çekilirler. Bilim adamları E.E.G ile yaptıkları deneylerde Theta frekansındaki kişilerde mutluluk ve huzur hallerinin oluştuğunu keşfetmişlerdir. Yapılan çalışmalarda yine bu dalga frekansında kişinin bilinçaltı ile kolaylıkla bağlantı kurulabildiği tespit edilmiştir. Çocuklardaki koşulsuz sevgi ve mutluluğun sebebi sürekli olarak Theta frekansında olmalıdır.(4 yaşa kadar insan beyni theta frekansında yayın yapmaktadır.)

Hayatınız size nasıl hissettiriyor?

Gerçekte olmak istediğiniz yerde, olmak istediğiniz kişilerle misiniz? Sürekli aynı olumsuz döngüler içinde kısıtlı bir hayat mı sürüyorsunuz? Sizi kısıtlayan ve aşağı çeken inançlarınızın hayatınıza etkisi olduğunu biliyor musunuz? Daha iyisi olabilecek ve kendi gerçekliğinizi düzenleyebilecek potansiyeliniz olduğu halde sizi vasata mecbur eden nedir?

ThetaHealing® ile atalardan aktarılmış ve bize hizmet etmeyen kısıtlayıcı inançlardan özgürleşebiliriz.

ThetaHealing® özümüzdeki gerçek potansiyeli uyandırmak ve arzuladığımız hayata kavuşmak için yeni asrın en güçlü ve şefkatli tekniğidir. Siz de kendinize ve sevdiklerinize bu tekniği uygulayarak şifaya tanıklık edebilirsiniz. Uzun zamandır içinizde derinlerde uyumakta olan şifacı ruhunuzu keşfedebilir ve daha fazlasına gönüllü olabilirsiniz.

Korkular, endişeler, özgüven, özsaygı, motivasyon, ilişkiler, para-bolluk-bereket, bağımlılıklar, ilişkiler ve fiziksel rahatsızlıklar için bu tekniği güvenle uygulayabilirsiniz. Hayallerinizin ötesinde yeni bir gerçekliğe adım atmak size nasıl hissettirirdi? Dilerseniz bireysel seansınızı hemen oluşturabilir ve ThetaHealing® ile tanışabilirsiniz.